Hakkımızda

Bursa`da ticari hayatımıza Uğur Alışveriş Merkezleri olarak "Keyifli Alışverişin UĞUR`lu adresi" sloganıyla 1993 yılında başlangıç yaptık. Perakende sektöründe Bursa Maksem semtinde ilk marketimizde çalışmaya başladık.

Firma olarak, tedarikçi firmalarla ticari ilişkilerimizi müşteri taleplerimiz doğrultusunda geliştirerek, kaliteli ürünleri ekonomik koşullarda, mağazalarımız bünyesinde müşterilerimize sunmaktayız.

Perakende sektöründe ticari gelişmeleri ve müşteri taleplerini yakından takip ederek, bu sektörde tercih edilen, bir firma olabilmek için var gücümüzle çalışmaya özen gösterdik.

Aradan geçen 26 yılda sürekli büyüyen firmamız müşterilerimizin, tedarikçilerin, çalışanlarımızın mutluluğu düşünülerek, şube açılışlarımız ilk halkaya eklenerek devam etmektedir. 1998 yılına geldiğimizde müşterilerimizin talepleri üzerine ikinci mağazamızı Namık Kemal`de açarak sektör içinde büyümeye karar verdik.

Müşterilerimizin teveccühleri sayesinde şube sayımız, ticari portföyümüz, hizmet kalitemiz, günümüzün rekabet ortamına rağmen artarak devam etmektedir. Firma olarak, müşteri memnuniyetini ilke edinen insan kaynaklarımızla sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan, ticari faaliyet ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için, sektör içersinde tercih edilen bir firma olmak için çalışmaktayız.